KONST / Litografier / Litografier 13062360
nr 1306 2360
Litografier
2 st, Efter Zorn, 33x22cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:19:45
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)